Jest nam bardzo miło, że odwiedziłeś nasz sklep z zabawkami toy4joy.pl. Jesteśmy polskim, rodzinnym biznesem, który w e-commerce stawia pierwsze kroki. Zależy nam, by zyskać zaufanie klientów, dlatego wciąż pracujemy nad wdrażaniem nowych procedur i standardów jakości. Jeśli masz jakieś uwagi, którymi chcesz się z nami podzielić, będzie nam bardzo miło, jeśli się z nami skontaktujesz . Możesz do nas zadzwonić lub napisać maila.

Skąd pomysł na sklep?

To pytanie, które słyszymy najczęściej z ust naszych przyjaciół i znajomych. Odpowiadamy krótko: z miłości do naszych dzieci. Założycielkami sklepów jesteśmy my – Agnieszka i Sylwia. Obie jesteśmy Mamami i zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest znaleźć fajne, bezpieczne i wytrzymałe zabawki.

Zanim na świat przyszły nasze dzieci, rynek zabawek wydawał nam się przesycony produktami. Zastanawiałyśmy się, jak rodzice odnajdują się w tej ilości artykułów i jak są w stanie za każdym razem powstrzymać się przed wykupieniem całego sklepu.

Później, gdy na świecie pojawiły się Bartek, Hubert i Mercelina, a my zaczęłyśmy przeszukiwać Internet i sklepy stacjonarne w poszukiwaniu zabawek, okazało się, że bardzo trudno jest nam znaleźć produkty, które spełniają nasze oczekiwania.

Jakie powinny być zabawki dla dzieci?

Szukałyśmy artykułów, które będą ładne – to podstawa! Chcemy, żeby nasze maluchy bawiły się pięknymi, kolorowymi zabawkami. Jednak na równi z wyglądem znaczenie miała dla nas jakość. Jeśli dziecko pokocha jakąś zabawkę, a my wydamy na nią konkretne pieniądze, nie chcemy, żeby rzecz szybko się zepsuła i wylądowała w koszu. Tak niestety często działo się z ogólnie dostępnymi zabawkami. Okazało się również, że wiele dostępnych na rynku zabawek nie spełnia norm i może mieć zły wpływ na zdrowie naszych  i Twoich dzieci! Dlatego w toy4joy.pl priorytetem są dla nas jakość oraz bezpieczeństwo, a każdy produkt, który znajdziesz w naszym sklepie, ma atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Gdy przeglądamy katalogi w poszukiwaniu zabawek dla Twojego dziecka, to tak jakbyśmy szukały czegoś również dla naszych pociech – przecież jesteśmy Mamami!

Co znajdziesz w toy4joy.pl?

Obecnie rozszerzamy ofertę i szukamy nowych zabawek, które spodobają się dzieciom. Nasze maluchy mają obecnie: 4 i 2 latka oraz 1 rok, więc obserwując ich potrzeby, mamy świadomość, czym chętnie będzie bawiło się również Twoje dziecko. Planujemy dalej rozszerzać asortyment sklepu. Wciąż wprowadzamy akcesoria dla niemowląt, które wspierają opiekę nad maluszkiem i dają młodym Mamom przynajmmniej chwilę wytchnienia – wiemy, jak to jest! Przeglądając nasz sklep, znajdziesz bezpieczne, ładne i wytrzymałe zabawki i pomoce, które mają wspierać rozwój Twojego dziecka. Staramy się wybierać takie produkty, którymi będziecie mogli bawić się wspólnie całą rodziną.

Jak będzie zmieniał się sklep toy4joy.pl?

Będziemy stale poszerzać ofertę naszego sklepu internetowego o nowe zabawki. Nasze dzieci rosną, a ich potrzeby zaczynają się zmieniać. Najpierw będziemy testować, jakie zabawki są chętnie wybierane przez Bartka, który skończy niedługo 4 lata. Dopiero później wprowadzimy je do naszego sklepu, by Twoje dzieci również mogły się nimi bawić.

Czym chcemy się z Tobą podzielić?

Opieka nad maluszkiem bywa naprawdę wyczerpująca, ale z drugiej strony dostarcza bardzo dużo satysfakcji. Dbając o rozwój naszych dzieci przez zabawę, mamy pewność, że uczą się samodzielnego myślenia i wartościowo spędzają czas. Wiemy, że w środku tygodnia może być ciężko znaleźć chwilę, by bawić się z dzieckiem, ale ładne i starannie wykonane zabawki sprawiają, że budowanie klocków, czy granie w memory jest przyjemna również dla rodzica.

Pomożemy Ci wybrać zabawki dla Twojego dziecka

Bardzo długo wybieramy i analizujemy, zanim w naszym sklepie pojawi się nowy produkt. Wszystkie nasze artykuły znamy od podszewki. Jeśli masz pytania, nie wiesz, jaką zabawkę wybrać dla swojej pociechy lub szukasz czegoś na prezent, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję. Zakupy w toy4joy.pl to indywidualny proces – zależy nam, by dobrze poznać potrzeby i preferencje Twojego dziecka i dobrać zabawki, które sprawią maluchowi prawdziwą radość.

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego sklepu toy4joy.pl, który powstał z miłości do dzieci.