• Szukaj
  • Zabawki i Gry

Szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka, który nie tylko sprawi mu radość, ale również pomoże rozwinąć jego spostrzegawczość lub poćwiczy pamięć? Czegoś, co zajmie malucha na dłużej niż 5 minut i czym szybko się nie znudzi? A może chcesz wprowadzić swoją pociechę w świat gier i zabawek licząc, że z radością będziecie zasiadać do wspólnych rozgrywek? Dobrze trafiłeś — mamy wszystko, czego szukasz! Gry w ofercie sklepu internetowego toy4joy.pl zostały wyselekcjonowane tak, aby były łatwe i ekscytujące dla najmłodszych.

Zabawki

W bogatym asortymencie sklepu, wśród produktów, które z całą pewnością spodobają się Twojemu dziecku, znajdziesz te z najpopularniejszych bajek czy gier, ale również i zabawki, które można nazwać klasycznymi. Metalowe autka będące specjalistycznymi pojazdami bohaterów Psiego Patrolu przydadzą się w obmyślaniu niejednej akcji ratowniczej. Puzzle ze Strażakiem Samem zajmą na długo wszystkich jego fanów, a figurka Ben 10 stanie się pretekstem do poruszenia dziecięcej fantazji i wymyślaniu niezwykłych przygód z jego udziałem. Klasyczne zabawki, a także gry, które często i Ty będziesz pamiętać jeszcze z czasów swojego dzieciństwa, również i dzisiaj potrafią zafascynować maluchy. Kultowe klocki Lego w nowej odsłonie czy puzzle z ukochanym motywem księżniczek lub zwierząt wciąż mogą zająć dziecko na długie godziny.

Gry

Typowe planszówki, RPG czy strategiczne rozgrywki to dobry wybór, jeśli chcesz wyzwolić u dziecka fantazję, a także nauczyć go cierpliwości i przewidywania zdarzeń. W naszym sklepie znajdziesz ponad setkę najpopularniejszych gier i zabawek dla najmłodszych, które łączą pokolenia. A może i Ty w trakcie wspólnie spędzonego czasu chcesz się uczyć podczas gry? Zachęcaj do nauki języka angielskiego z kartami Fundels, jest to rozrywka dla najmłodszych, w którą może grać cała rodzina. W naszej ofercie znajdują się również drewniane i zwykłe puzzle zawierające grube elementy o wypukłych fakturach, które są łatwe do uchwycenia przez małe dłonie. Kolejną popularną grą ćwicząca pamięć i spostrzegawczość, która podbiła serca graczy na całym świecie, jest Domino. To rozrywka uniwersalna — mogą zmierzyć się w niej rówieśnicy, ale możesz również zagrać razem ze swoją pociechą. Starszym dzieciom i nastolatkom przypadną do gustu pozycje, które nie schodzą z listy najpopularniejszych: Zombie Kids, Osadnicy z Cattanu lub Milionerzy to propozycje na miłe spędzenie wieczoru. Znajdziesz u nas także wiele gier uznanych już za klasykę, a które na nowo możesz odkryć ze swoim dzieckiem. Znane wszystkim Monopoly, Szachy czy Dixit tylko pozornie wydają się łatwe, w gruncie rzeczy wymagają logicznego myślenia i całkiem sporego zaangażowania w rozgrywkę, by nie zostać ogranym.

Przy tak dużej różnorodności gier na pewno znajdzie się w naszej ofercie coś dla każdego. Zabawki i gry, które wybierzesz razem z dzieckiem to świetny pomysł na wieczór w rodzinnym gronie. Toy4joy.pl przykłada dużą uwagę do jakości i bezpieczeństwa oferowanych zabawek, w tym gier. Wszystkie dostępne zestawy posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

toy4joy.pl przykłada dużą uwagę do jakości i bezpieczeństwa oferowanych zabawek, w tym gier. Wszystkie dostępne zestawy posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.