• Zabawki edukacyjne dla niemowląt

Gratulujemy, w końcu zostałeś wymarzonym rodzicem i teraz możesz godzinami z dumą spoglądać na swoją pociechę. Zapewne troszczysz się o malucha i chcesz dla niego wszystkiego, co najlepsze — także w kwestii wyboru produktów dla niego. Czy zabawki edukacyjne dla niemowląt mają w ogóle sens? Na co zwrócić uwagę i jak wybrać odpowiednie?

Edukacyjne zabawki dla dzieci

Pierwsze miesiące życia malucha to czas, kiedy zaczyna on poznawać świat. Powoli odkrywa niezwykle interesujące otoczenie, uczy się rozpoznawać dźwięki, kształty i rzeczy, dostrzega zależności przyczynowo-skutkowe. Zadaniem zabawek edukacyjnych dla niemowlaków jest bezpieczne wparcie ich codziennego rozwoju — mają one nie tylko zajmować maluchy, ale pomagać im samodzielnie odkrywać nowe rzeczy. Nie bez przyczyny uznaje się je za jedne z najważniejszych gadżetów w życiu brzdąca — edukacyjne zabawki dla dzieci powinny rozbudzać w nich ciekawość, a także wyrobić nawyk poszukiwania skutecznych rozwiązań. Produkty te są zazwyczaj bardzo proste w budowie, ale dla malucha stanowią swoiste wyzwanie, dopasowane poziomem trudności do jego wieku. Najważniejszą ich cechą powinno być bezpieczeństwo — w sklepie toy4joy.pl otrzymasz wyłącznie zabawki atestowane i spełniające wszelkie restrykcyjne normy. Wszystkie ich elementy muszą być na stałe przytwierdzone, a także odpowiednio duże by ciekawski brzdąc mógł bezpiecznie nimi się bawić.

Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki edukacyjne do 2 lat

Maluszkowi, który dopiero co się urodził potrzeba niewiele — nie trzeba zatem kupować ogromnych ilości zajmujących go gadżetów — naprawdę wystarczy mu symboliczny miś i grzechotka w kontrastowych kolorach. Nieco trudniej wybrać zabawkę edukacyjną dziecku do lat 2 - to już bowiem okres, w którym młody człowiek powinien posiadać całkiem spory zakres umiejętności. To właśnie dla nich nasz sklep toy4joy.pl przygotował wyjątkowo dobraną, bogatą ofertę produktów.

Dla kilkumiesięcznego brzdąca warto wybrać dobrą matę do nauki — zachęci go ona nie tylko do leżenia na brzuszku, ale dzięki zawieszonym na niej elementom o różnych kolorach, kształtach i fakturach pobudzi jego zmysły. Niezwykle interesującymi zabawkami edukacyjnymi dla niemowlaka do 2 lat będą z pewnością różnego rodzaju sortery, klocki, grzechotki i instrumenty muzyczne. Wszystkie one w adekwatny sposób, poprzez aktywną zabawę, pobudzają malucha do odkrywania, dopasowywania, porównywania i budowania, a także uwrażliwiają na dźwięki.

W ofercie sklepu znajdują się również zabawki interaktywne. Śpiewające maskotki, które wesoło powtarzają słowa brzdąca, pozwalają stymulować rozwój mowy. Stoliki edukacyjne służą nie tylko jako centrum zabawy, ale dzięki wyposażeniu ich w klocki, guziki czy nakrętki — doskonale rozwijają małą motorykę dziecka. Jeśli chcesz rozwijać spostrzegawczość u swojej pociechy, sprezentuj jej puzzle — układanki dla najmłodszych są proste, ale niezwykle skutecznie spełniają swoje zadanie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszą formą nauki jest doświadczanie i zabawa — pozwól dziecku testować, sprawdzać i próbować wybierając dla niego wyjątkowe zabawki edukacyjne dla niemowlaków w sklepie toy4jy.pl