• Zabawki ogrodowe dla dzieci

Szukasz solidnych i estetycznych zabawek do ogrodu dla dzieci? U nas znajdziesz mnóstwo kolorowych propozycji idealnych na upalne letnie dni. To akcesoria basenowe, gadżety niezbędne w piaskownicy, a także domki i namioty. W sklepie jest wszystko, czego potrzebuje Twoja pociecha, aby spędzać beztroskie wakacyjne dni na świeżym powietrzu. Jest spora szansa, że dzięki naszym zabawkom dla dzieci do ogrodu już więcej nie usłyszysz słowa "nuda"! Zobacz, co przygotowaliśmy dla młodszych i starszych.

Najlepsze zabawki dla dzieci na podwórko

Budowa bazy? Tylko z plastikowym domkiem lub rozkładanym namiotem. A może zabawa w chowanego, ciuciubabkę lub berka? Każda z form aktywności okaże się ciekawsza z udziałem zabawek na ogród. Wybieraj produkty, które Twoje dziecko wykorzysta na wiele sposobów – nie tylko zgodnie z ich pierwotnym zamysłem. Kreatywność przedszkolaków nie zna granic, dlatego stół piknikowy z ławeczkami może służyć do spożywania posiłków na powietrzu, ale równie dobrze być pirackim okrętem czy bazą superbohaterów.

Wybierając zabawki dla dzieci na dwór, zwracaj uwagę na:

 • estetyczne i staranne wykonanie, bez wystających czy ostrych elementów,
 • energetyzujące kolory, które zachęcają do zabawy,
 • stabilność konstrukcji,
 • bezpieczeństwo, które jest potwierdzone certyfikatami oraz atestami.

Wszystkie ogrodowe zabawki dla dzieci z naszej oferty spełniają te wymogi.

Ogrodowe zabawki dla dzieci

Trudno wyobrazić sobie dobrą zabawę z dala od piaskownicy! Dlatego warto przygotować się na letnie rozrywki – przy domu, na miejskim placu zabaw lub na plaży, kupując wiaderko z łopatką, grabkami i foremkami.

U nas, oprócz podstawowych akcesoriów małego poszukiwacza skarbów, znajdziesz też plastikowe taczki służące do przewożenia zabawek.

Akcesoria do pływania

Lato zachęca do aktywności na lądzie i w wodzie. Dlatego proponujemy, abyś już teraz zaopatrzył swoje dziecko w gadżety plażowe, które nie tylko uprzyjemnią wypoczynek na basenie czy na jeziorze, ale przede wszystkim uczynią go bezpiecznym!

W tej kategorii znajdziesz dmuchane materace, koła i rękawki do pływania – to niezwykle przydatne akcesoria do zabawy i nauki pływania.

Zabawki na ogród

Najmłodsi uwielbiają być w ruchu, a lato to pora roku, która sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Dlatego warto kupić zabawki ogrodowe dla dzieci zachęcające do skakania, biegania, gimnastykowania się, wspinania oraz innych czynności rozwijających motorykę dużą. W naszym przekonaniu w tej roli najlepiej sprawdzą się:

 • zjeżdżalnie,
 • namioty z tunelami,
 • koła dmuchane i rękawki do pływania,
 • dyskopiłki do rzucania i łapania,
 • sznurki do puszczania baniek mydlanych,
 • piłki do gry, w tym modele lewitujące,
 • gumy do skakania,
 • bramki do gry w piłkę nożną.

Zapraszamy do zakupu estetycznych, solidnych i bezpiecznych zabawek ogrodowych dla dzieci. W asortymencie mamy wiele modnych wzorów oraz form, które na pewno spotkają się z uznaniem Twojej pociechy – starszej i młodszej. To produkty do użytku w wodzie, piasku i na boisku zapewniające świetną rozrywkę oraz zachęcające do ruchu na świeżym powietrzu.

Więcej na temat zabawek ogrodowych przeczytasz w artykule "Zabawki dla dzieci do ogrodu – w co warto zainwestować?".