• Rowerki dla dzieci

Każdy rodzic powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywność jego pociechy. Chcąc zadbać o prawidłowy rozwój psychoruchowy dziecka, warto wybrać pojazd, który pozwoli mu samodzielnie ćwiczyć równowagę, a także koordynację ruchową. Bardzo praktyczną i dającą mnóstwo frajdy grupą zabawek są rowerki trój- lub czterokołowe przeznaczone dla najmłodszych. Pozwalają one rozwinąć podstawowe zdolności motoryczne u niemowląt. Koła wyposażone są w mechanizm antywstrząsowy, który przyczynia się do zwiększenia komfortu malucha podczas jazdy.

W sklepie Toy4Joy znajdziesz szeroki wybór rowerków biegowych dla dzieci w każdym wieku. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby dostarczyć zabawki wysokiej jakości, pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Nasza oferta obejmuje produkty wykonane z tworzywa sztucznego, a także wytrzymałej stali. Asortyment jest zróżnicowany również pod względem kolorystycznym. Chcąc podarować swemu dziecku nowy pojazd, masz pewność, że dokonasz słusznego wyboru, robiąc zakupy na Toy4Joy.pl.

Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy ofertę pojazdów trójkołowych ze stalowymi ramami. Są one wprawiane w ruch poprzez odpychanie się nogami od podłoża, co przyczynia się do rozwoju i wzmocnienia mięśni. Tego typu akcesoria to doskonały wstęp dla początkujących rowerzystów przed nauką jazdy na tradycyjnym, dwukołowym pojeździe. Zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie dziecka? Rowerki ze stalową ramą cechuje wysoka wytrzymałość - ich maksymalny udźwig wynosi nawet 20 kg.