• Pojazdy dla dzieci

Jeździki, rowerki biegowe, pchacze i chodziki - niezależnie od wybranego typu pojazdu dla dziecka, powinieneś zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz oznaczenie wiekowe produktu. Konkretny pojazd powinien być stabilny, dobrany do wieku, wzrostu oraz wagi Twojej pociechy. Oferta tego typu produktów w internetowym sklepie Toy4Joy jest zróżnicowana, dzięki czemu każdy rodzic jest w stanie wybrać zabawkę dostosowaną do indywidualnych potrzeb malucha.

Dla niemowląt doskonałym wyborem będą pojazdy wyposażone w wygodne siedzisko, napędzane ruchem nóżek, a także chodziki typu "zbieracze", z funkcją efektów dźwiękowych. Mają one duży wpływ na prawidłowy rozwój dzieci - pomagają stawiać im pierwsze, pewniejsze kroki, a ponadto dostarczają mnóstwa frajdy podczas podążania w rytm muzyki. Ciągniki drewniane sprawdzą się jako prezent na pierwsze urodziny. Tego typu zabawki rozwijają odruch chwytania i zachęcają do pierwszych samodzielnych spacerów.

Świetną propozycję prezentu dla nieco starszych dzieci (powyżej 3. lat), stanowią hulajnogi trójkołowe i rowerki biegowe, które pozwalają na większą swobodę ruchów i stanowią doskonałą formę "rozgrzewki" przed nauką jazdy na tradycyjnych "dwukołowcach". Przed skorzystaniem z nich należy pamiętać o tym, aby Twoje dziecko założyło kask oraz ochraniacze na łokcie i kolana. Warto także zadbać o asystę dorosłej osoby, aby nie narazić pociechy na upadek.

Zapomnij o staniu w sklepowych kolejkach i stresujących powrotach z zakupów. Wszystkie zakupione u nas zabawki dostarczymy pod Twoje drzwi lub do wybranego Paczkomatu.