• Łóżeczka dla niemowląt

Kiedy rodzice czekają na to, by powitać na świecie swojego malucha, zastanawiają się nad urządzeniem dla niego pięknej, komfortowej i bezpiecznej przestrzeni. Z początku jest nią łóżeczko dla niemowląt, które służy do spania oraz zabawy. Warto zadbać o to, aby budowało przytulny klimat we wnętrzu, w którym się znajdzie. Wśród naszych propozycji dominują turystyczne modele – mobilne, łatwe w składaniu i rozkładaniu, pozbawione kantów i twardych szczebelków. Są dobre dla noworodków i starszych dzieci, a dzięki opcji regulacji wysokości stelaża z materacem mogą być używane jeszcze dłużej.

Oprócz łóżeczek dla niemowląt w naszym asortymencie znalazły się też kojce. To wydzielone miejsca do zabawy, dające pewność, że dziecko nie opuści bezpiecznej strefy i nie zacznie zwiedzać mieszkania. To opcja pozwalająca rodzicom na wykonywanie innych domowych czynności bez obaw o to, czy maluchowi nie dzieje się krzywda. Są tak samo mobilne jak łóżeczka turystyczne, dlatego przeniesienie ich np. na taras czy do ogrodu nie stanowi trudności.

Kiedy przestaną być używane zgodnie ze swoim pierwotnym zamysłem, tj. jako bezpieczne przestrzenie do zabawy, Twoje starsze dziecko na pewno znajdzie dla niego szereg innych zastosowań. Wojskowa baza? Domek dla lalek? A może piracki statek? Jesteśmy pewni, że kojec okaże się inwestycją długoterminową!

Brak produktów do wyświetlenia

Kojce dla niemowląt

Dostępne w naszej ofercie kojce dla niemowląt to bezpieczne i kolorowe miejsca do snu lub zabawy. Dzięki nim wydzielisz dla malucha przestrzeń, która będzie pozbawiona niebezpiecznych przedmiotów i chroniona przed innymi zagrożeniami. Znajdujące się w środku dziecko będzie mogło swobodnie patrzeć na to, co robią rodzice, lecz nie oddali się niepostrzeżenie, aby psocić lub, co gorsza, ściągnąć na siebie niebezpieczeństwo.

Kojce są bardzo stabilne, a dzięki energetyzującym kolorom zachęcają do zabawy i podejmowania aktywności (np. nauka wstawania czy przekręcania się z brzuszka na plecy). Wewnątrz możesz umieścić ulubione gadżety malucha, co jednocześnie pomaga w utrzymaniu porządku w salonie czy pokoju dziennym.

Wyposażenie pokoików dziecięcych

Przygotowaliśmy akcesoria niezbędne do wyposażenia pokoików dziecięcych. Nasze mobilne łóżeczka nadadzą się zarówno do użytku w domu, jak i do zabrania w podróż czy postawienia w ogrodzie, szczególnie że większość modeli ma dodatkowy składany daszek wraz z moskitierą.

Oferowane łóżeczka dla niemowląt, podobnie jak kojce, cechują się:

  • solidną budową – stelaż tworzą dwa skrzyżowane elementy,
  • łatwym składaniem i rozkładaniem,
  • obecnością w zestawie elementów dodatkowych, np. torby i pokrowca, co ułatwia przenoszenie,
  • obecnością kółek, dzięki czemu można szybko i łatwo zmienić położenie mebelka,
  • regulacją wysokości,
  • otwieranym bokiem, co pozwala starszym dzieciom na swobodne wchodzenie i wychodzenie.

Niektóre z modeli łóżeczek turystycznych mają dodatkowo moduły grające, świecące i wibrujące, pałąki z zabawkami czy dodatkowe płozy – to wszystko czyni z nich miejsca do odpoczynku, ale też zabawy. Zapraszamy na wygodne zakupy online w naszym sklepie!

Dowiedz się jakie łóżeczko dla niemowląt będzie najlepsze!