• Lora transportowa 78 cm Super Truck pudełko

Symbol: GXP-651114
Wiek Od 3 lat
87.00
szt. Do schowka
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 16
Kurier DHL 16
Dostępność Produkt dostępny

Super Truck Lora Transportowa to ciekawa propozycja firmy Wader gwarantująca atrakcyjną zabawę dla dzieci.
W skład zestawu wchodzą dwa bezpieczne i wytrzymałe pojazdy: lora transportowa oraz spychacz. Lora transportowa to duże, trwałe auto, które posiada odczepianą naczepę w zestawie ze spychaczem.
W komplecie znajduje się rozkładany podjazd/zjazd niezbędny przy załadunku. Naczepę można przyczepić na dwa sposoby, dzięki temu pojazd razem z rozłożonym podjazdem może osiągnąć długość 110 cm. Naczepa posiada również nogi podporowe, przez co może stać się samodzielnie stojącą przyczepą. Oba auta lora transportowa i spychacz posiadają ruchome elementy (naczepa, podjazd i łyżka spychacza) oraz skrętną przednią część ułatwiającą jazdę.
W zestawie dodatkowo znajdują się barwne wycinanki, którymi można ozdobić zabawkę. Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę przez cały rok można przechowywać np. w ogródku czy na balkonie.

Zestaw Super Truck Lora transportowa oferuje wiele możliwości zabawy. Od tworzenia wspaniałych budowli, przy których nasi milusińscy będą bawili się oboma pojazdami, przez organizację przeprowadzki lalek i przytulanek siostry do nowo wybudowanego domu, aż do przewożenia ulubionych resoraków na miejsce wyścigów.
Dziecięca wyobraźnia i kreatywność na pewno znajdzie jeszcze więcej pomysłów na zabawę lorą transportową i spychaczem, a zabawa z rówieśnikami czy rodzeństwem pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny dzieci. Wiele opcji wykorzystania zestawu sprawi, że również zabawa w pojedynkę nie będzie nudna. Obecność ruchomych elementów w obu pojazdach daje możliwość wsparcia umiejętności manualnych i motorycznych dziecka.

  • 2 pojazdy w zestawie: lora transportowa i spychacz
  • Lora transportowa (dł. 78 cm) posiada odczepianą, skrętną naczepę wraz z nóżkami podporowymi, dzięki którym może stać się samodzielnie stojącą przyczepą
  • Spychacz posiada ruchomą łyżkę ładunkową oraz skrętny przód pojazdu
  • Masywna konstrukcja i ogromna wytrzymałość zabawek wykonanych z nietoksycznych, bezpiecznych materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczne
  • Stwarza wiele możliwości zabawy, zarówno w grupie, jak i w pojedynkę
  • Zabawa z wykorzystaniem Super Truck Lora Transportowa pobudza kreatywność i wyobraźnię dziecka, wspiera rozwój jego umiejętności manualnych i motorycznych oraz rozwój społeczny poprzez wspólną zabawę z rówieśnikami
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.