• Karuzele - Pozytywki - Lampki dla niemowląt

Akcesoria dla niemowląt, takie jak pozytywki czy karuzele mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i słuchowej Twojego maleństwa. Tego typu dodatki pobudzają także wyobraźnię i stymulują kreatywność dziecka już od pierwszych dni życia. Karuzele zamontowane nad łóżeczkiem to doskonały sposób na zainteresowanie malucha kolorami, kształtami oraz fakturami.

Pozytywki z melodyjką uspokajają i wyciszają dziecko, ułatwiając mu zasypianie. Niezwykle praktycznymi akcesoriami są bezprzewodowe lampki dla niemowląt, które pozwalają na subtelnie oświetlenie kącika z łóżeczkiem, stanowiąc jednocześnie estetyczną ozdobę wnętrza. Są one zasilane bateriami AA, więc nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo malucha.

W asortymencie sklepu Toy4Joy.pl znajdziesz wysokiej jakości akcesoria dla niemowląt, dzięki którym zadbasz o prawidłowy rozwój swojej pociechy. Produkty przeznaczone do użytku przez dzieci muszą posiadać niezbędne atesty i być przebadane pod kątem dermatologicznym. Ważne jest to, aby nie miały one ostrych krawędzi czy zbyt małych elementów, które można połknąć. Robiąc zakupy w naszym sklepie masz pewność, że kupujesz zabawki w pełni bezpieczne i trwałe.

Oferujemy pozytywki i karuzele wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz drewniane, malowane farbami wodnymi. Wybrane zabawki mają funkcję nagrywania głosu, dzięki czemu możesz nagrać bajkę czy kołysankę, aby Twoje dziecko zasypiało zrelaksowane i z poczuciem bezpieczeństwa.