• Jeździki drewniane dla dzieci

W sklepie internetowym Toy4Joy znajdziesz szeroki wybór jeździków dla dziecka - zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Posiadamy w ofercie wyłącznie produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie uczulają i są w pełni bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. To bardzo popularna grupa zabawek, przeznaczona dla maluchów, które ukończyły 12. miesiąc życia. Wspomagają one motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową niemowlaka, pomagając mu w nauce chodzenia i utrzymaniu prawidłowej pozycji ciała.

W asortymencie naszego sklepu dostępne są produkty zróżnicowane pod względem kolorystyki, kształtu i wielkości. Dzięki temu każdy rodzic z łatwością znajdzie idealny pojazd dla swojej pociechy. Możesz wybierać spośród jeździków drewnianych, plastikowych, zabudowanych lub odkrytych. Niezwykle funkcjonalne są zabawki wyposażone w rączkę - takim pojazdem dziecko może kierować na dwa sposoby, zarówno na siedząco, jak i stojąco. Zabawa poprzez aktywność ruchową jest świetną formą wspierania rozwoju niemowlaka.

Twój syn uwielbia bawić się samochodami oraz podziwiać przejeżdżające za oknem pojazdy? Podaruj mu autko z prawdziwą kierownicą, otwieranymi drzwiami i klaksonem. Doskonałym pomysłem na prezent dla dziewczynki będzie z kolei różowy jeździk w formie tradycyjnego pojazdu, w którym Twoja córka poczuje się niczym prawdziwa księżniczka! Akcesoria te mogą być wprawiane w ruch za pomocą nóg dziecka albo popychane przez osobę dorosłą niczym wózek spacerowy.

Wszystkie zakupione u nas produkty dostarczamy pod wskazany adres, za pośrednictwem firmy kurierskiej bądź Paczkomatu.