• Hulajnogi dla dzieci

Twoje dziecko wyrosło już z chodzików i jeździków dla niemowląt? Szukasz pojazdu, który będzie bardziej odpowiedni dla dwu lub trzylatka? Wybierz jedną z dostępnych u nas hulajnóg i spraw dziecku wyjątkowy prezent.

W sklepie Toy4Joy zadbaliśmy o to, aby asortyment zabawek-pojazdów był zróżnicowany i dostosowany do potrzeb dzieci w każdym wieku. Nowość w naszej ofercie stanowią warianty trójkołowe, które zaprojektowano w taki sposób, aby były przyjazne i w pełni bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. Konstrukcja pojazdów wyposażona została w hamulec bezpieczeństwa i blokadę przednich kół, co przydatne będzie zwłaszcza w pierwszej fazie nauki jazdy. Regulacja kierownicy pozwala na dostosowanie jej wysokości do wzrostu dziecka.

Brak produktów do wyświetlenia

Wybrane modele pojazdów można personalizować poprzez wybór kolorystyki, dzięki czemu Twoja pociecha będzie mogła poczuć się wyjątkowo na drodze. Jeśli Twoje dziecko lubi dostawać niebanalne prezenty, z pewnością doceni możliwości funkcjonalnej hulajnogi 2w1. Pojazd wyposażony jest w pojemny plecak, w którym bez problemu zmieści się tornister czy torba z zakupami. Poruszanie się na nim z punktu A do punktu B sprawi o wiele więcej frajdy.

Polecamy również składane hulajnogi o wzmocnionej, stalowej ramie, które można bez problemu zabrać do parku lub na plac zabaw, a po skończonej zabawie - włóżyć do szafy lub pod łóżko.

Wszystkie zakupione u nas produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz Paczkomatów. Nie musisz więc wychodzić z domu, chcąc sprawić dziecku prezent.