• Gra Amazonki

Symbol: GXP-707145
Wiek Od 8 lat
31.00
szt. Do schowka
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 16
Kurier DHL 16
Dostępność Produkt dostępny

Amazonki

Odnajdź zaginione skarby!

To miało być proste zadanie. Wejść do świątyni i wynieść z niej wszystko co najcenniejsze. Szybko, bez ryzyka, zanim przybędzie oficjalna ekspedycja archeologiczna. Klara i Natan byli jak zwykle perfekcyjnie przygotowani. Ale jak zwykle coś poszło nie tak

Gra karciana Amazonki jest pełna blefu i ukrytych tożsamości.

Zadaniem dla graczy wcielających się w rolę Grabieżców jest odnalezienie wszystkich skarbów oraz wyniesienie ich ze świątyni. Jeśli im się powiedzie to wygrają. Z kolei dla Amazonek obowiązkiem jest im w tym przeszkodzić. Mają mylić tropy, zwodzić na manowce oraz wciągnąć intruzów w pułapki. Jeśli tylko im się powiedzie i uda im się ocalić choćby jeden skarb to odniosą zwycięstwo.  Inną drogą do zwycięstwa jest aktywowanie przez nie wszystkich pułapek. Nie daj się zwieść i zachowaj czujność! Pamiętaj by obserwować innych graczy! Spróbuj rozpoznać kto jest kim i zawsze bądź skupiony! Dobrze wybierz osobę, której zaufasz, bo nigdy nie wiesz czy za uśmiechem Amazonki chcącej bronić skarbu nie czai się chciwy Grabieżca!  Kto zwycięży? Komu zaufasz? Kogo wciągniesz w pułapkę?

Uważaj! Każda Twoja decyzja może być tą ostatnią!

Amazonki cechują się prostymi regułami, ogromnie angażują uczestników oraz zachęca do rozegrania kilku partii z rzędu. Została wydana w różnych wersjach (polskie wydanie ma unikalne ilustracje) w wielu krajach na świecie. Zyskała także uznanie recenzentów a także rekomendację kapituły prestiżowej nagrody Spiel des Jahres.

Mocne strony gry:

  • Kompaktowy rozmiar
  • Doskonała na spotkania w dużym gronie
  • Intensywna rozgrywka w krótkim czasie, zachęca do kilku gier z rzędu
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.