• Foteliki dla dzieci

Niezależnie od tego, czy każdego dnia zawozisz swoje dzieci do przedszkola lub szkoły czy też podróżujesz z nimi sporadycznie, koniecznie zadbaj o ich bezpieczeństwo, wybierając wysokiej jakości foteliki samochodowe dostępne w ofercie sklepu Toy4Joy.pl.

Zgodnie z obowiązującymi na terenie naszego kraju przepisami, każdy młody pasażer mający mniej niż 150 cm wzrostu, powinien znajdować się przez cały czas trwania podróży w dobrze zabezpieczonym foteliku. Obowiązek ten dotyczy zarówno dzieci,  jak i nastolatków, niezależnie od ich wieku. Nie ma znaczenia, jakiego typu pojazdem poruszasz się na co dzień - jeśli podróżujesz ze swoją pociechą, odpowiednie siedzisko stanowić element obowiązkowego wyposażenia Twojego auta osobowego, dostawczego lub ciężarowego.

Brak produktów do wyświetlenia

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz foteliki dla dzieci w różnych wariantach kolorystycznych. Dostępne produkty cechuje wysoka wytrzymałość i uniwersalny system mocowań (możesz wykorzystać wbudowane, 5-punktowe pasy wewnętrzne, system połączeń fotelowych ISOFIX lub tradycyjne pasy bezpieczeństwa).

Regulowanie oparcia i zagłówki pozwalają w łatwy sposób dostosować siedzisko do wzrostu małego pasażera, tak aby podróż była dla niego komfortowa i w pełni bezpieczna. Twój maluch często brudzi się w trakcie jedzenia? Postaw na modele ze zdejmowanym pokrowcem, z którego w prosty sposób pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń.

Oferujemy bezpieczną dostawę pod wskazany adres.