• Producent - Fisher Price zabawki

Są takie marki i produkty, których nie trzeba przestawiać rodzicom. Niemal wszyscy znają zabawki Fisher Price, które są przeznaczone dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Firma dostarcza akcesoria o walorach rozrywkowych, ale też edukacyjnych. Dzięki temu najmłodsi poznają świat i nabywają szereg nowych umiejętności. Rodzice chętnie powierzają im zabawki interaktywne Fisher Price, jako wspierające rozwój, atrakcyjne wizualnie, zachęcające do podejmowania określonych czynności, a przede wszystkim bezpieczne.

W ofercie naszego sklepu nie mogło więc zabraknąć zabawek Fisher Price dla dzieci w każdym wieku. Mamy coś dla noworodków, niemowlaków oraz ciekawych świata starszaków. Kupujących na pewno zainteresuje fakt, że wszystkie są oryginalnie zapakowane, atestowane, a przy tym dostępne w konkurencyjnych cenach! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Twojego maluszka.

Przytulanki, maty i gryzaczki dla najmłodszych

Kompletujesz wyprawkę? A może szukasz upominku dla maluszka, który niedawno się urodził? Każda okazja jest dobra, aby podarować dziecku jego pierwszą zabawkę. Może nią być:

  • mięciutka mata do zabawy na podłodze, która może zarazem pełnić funkcję mobilnego przewijaka,
  • zawieszki z klipsem do mocowania na wózku, karuzeli, szczebelkach łóżeczka, które pomagają rozwijać zmysły maluszka, a zarazem zachęcają do ćwiczenia zręczności oraz sprawności ruchowej,
  • aktywizująca maskotka, która ma fragmenty w kontrastowych kolorach, wykonane z tworzyw o rozmaitej fakturze, wydającej dźwięk szeleszczenia czy stukania.

Zabawki interaktywne Fisher Price

Rolą zabawek interaktywnych Fisher Price jest zachęcenie dziecka do podejmowania określonych aktywności. Grające, mówiące, poruszające się akcesoria wzbudzają zachwyt już u kilkumiesięcznych maluszków. Z czasem są źródłem motywacji do klaskania, podskakiwania, raczkowania, biegania czy powtarzania słów. Ważne, aby dopasować je do wieku dziecka, a także jego zainteresowań czy umiejętności. W tej roli najlepiej sprawdzą się zabawki interaktywne Fisher Price, które kręcą się, piszczą lub wydają inne głosy.

Zabawki dla dzieci Fisher Price

Oprócz produktów dla najmłodszych w naszej ofercie znajdziesz też ciekawe propozycje dla starszych dzieci. Przedszkolaki mają już swoje ulubione postaci z bajek, przejawiają zainteresowania konkretnymi czynnościami czy ujawniają swoje pierwsze pasje. Warto wesprzeć ich w rozwijaniu hobby poprzez dostarczanie tematycznych zabawek dla dzieci. Fisher Price oferuje np. rozbudowane kolekcje, na które składają się bohaterowie kreskówek. W naszym sklepie kupisz m.in.:

  • postać Boba Budowniczego wraz z akcesoriami,
  • laleczki Shimmer i Shine, w tym interaktywne zabawki Fisher Price, które wirują i kręcą się w tańcu, śpiewają oraz mówią,
  • zestawy z bajki Tomek i Przyjaciele – figurki oraz rozbudowane tory z pojazdami.

Zabawki dla dzieci Fisher Price to niezwykle duży wybór produktów dopasowanych do potrzeb najmłodszych i nieco starszych. U nas kupisz prezent, który zachwyci obdarowanego i zapewni mu wiele godzin fantastycznej rozrywki.