• Ciągacze dla dzieci

Różnego rodzaju pojazdy to niezwykle popularna grupa zabawek dla dzieci, które towarzyszą maluchom w nauce stawiania pierwszych kroków. Większość dzieci rozpoczyna przygodę z chodzeniem w okolicy 12. miesiąca życia. Pierwsze urodziny to więc idealna okazja, aby podarować maluchowi funkcjonalną zabawkę, która zapewni mu wszechstronny rozwój i dużą swobodę ruchów. Na początek doskonałym prezentem mogą okazać się dla niego ciągacze dla niemowląt, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Toy4Joy.

Zabawki wykorzystywane przez dzieci do zabawy czy nauki powinny posiadać niezbędne atesty. Ważne jest, aby ich konstrukcja pozbawiona była ostrych krawędzi i małych elementów, które ciekawskie maluchy mogłyby połknąć. U nas znajdziesz wyłącznie produkty pochodzące od renomowanych producentów, które powstały z bezpiecznych materiałów: naturalnego drewna i wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest łatwe do utrzymania w czystości. Drewniane ciągacze pomalowane zostały nietoksycznymi, wodnymi farbkami.

Chcąc zapewnić swemu dziecku prawidłową stymulację zmysłów i pobudzić jego wyobraźnię, wybierz interaktywne, funkcjonalne ciągacze z funkcją generowania efektów dźwiękowych. Dostępne u nas zabawki spełniają najważniejsze, europejskie normy jakościowe, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej pociechy podczas zabawy. Interaktywne zabawki zasilane są bateriami AA, które znajdziesz w zestawie.

Niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wagi, możesz liczyć na wygodną dostawę pod wskazany adres.