• Bujaczki dla niemowląt

Poszukiwanie zabawek dla najmłodszych warto zacząć od przejrzenia asortymentu z bujaczkami dla niemowląt. To jedne z pierwszych akcesoriów, jakie zainteresują maluchy na dłużej i wywołają uśmiech na niejednej buzi. Dlaczego? Ponieważ dzieci kochają kołysanie! Jeżeli do tego huśtawka jest kolorowa, przypomina auto, smoka lub konika, wydaje dźwięki, a nawet ma ruchome części, to możesz być pewien, że zachwyci Twoją pociechę na dłużej.

W naszej sklepie znajdziesz duży wybór bujaczków dla niemowląt, które pełnią funkcję rozrywkową, ale też edukacyjną. Pomagają ćwiczyć równowagę, a dzięki temu pozytywnie wpływają na rozwój motoryki dużej. Dziecko zdobywa szereg cennych umiejętności, a dzięki miarowym i spokojnym ruchom płóz, które bujają się w przód i w tył, wycisza się i uspokaja. Żadnego rodzica nie trzeba przekonywać, jak ważne dla malucha jest bujanie! Jeżeli dodatkowo nowa zabawka sprawi, że mama lub tata będą mogli w spokoju przyrządzić obiad, to na pewno warto przyjrzeć się bliżej naszej ofercie. Znajdziesz w niej:

  • pluszowe bujaki na biegunach,
  • drewniane koniki na biegunach,
  • gumowe skoczki,
  • plastikowe skoczki dla fanów jeździectwa.

Dzięki oferowanym zabawkom zyskasz pewność, że Twój maluch nie będzie się nudził i z radością odda się beztroskiemu bujaniu. Mobilny bujak jest na tyle lekki i niewielki, że zabierzesz go ze sobą do kuchni lub na taras – aby zawsze mieć malucha na oku, a jednocześnie zajmować się innymi czynnościami domowymi.

Dowiedz się w jaki sposób wybrać najlepszy bujaczek dla niemowląt.

Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki dla najmłodszych

W ofercie naszego sklepu znajdują się zabawki, które mogą być użytkowane już przez najmłodszych. Kiedy Twoje dziecko nauczy się siedzieć, wtedy z przyjemnością będzie spędzało czas na pluszowym bujaku o wyglądzie dinozaura czy imitującym samochodzik. Dzięki temu, że produkty powleczone są miękkim materiałem, a także odpowiednio wyprofilowane, maluch na pewno będzie w nich stabilny i bezpieczny. Dla komfortowego użytkowania wszystkie akcesoria wyposażyliśmy w wyprofilowane uchwyty, które z łatwością mieszczą się w dziecięcych rączkach.

Produkty z drewna

Asortyment sklepu obejmuje produkty dla najmłodszych wykonane m.in. z naturalnych materiałów. Dlatego nie mogło zabraknąć tutaj klasycznych koników bujanych zrobionych z drewna i pomalowanych ekologicznymi farbami. Takie bujaczki dla niemowląt to dla wielu rodziców sentymentalna podróż do przeszłości i czasów ich dzieciństwa, a dla malucha okazja do zabawy w kowboja lub farmera.

Skoczki

Kiedy dziecko jest już na tyle rozwinięte, że samo bujanie mu nie wystarcza, możesz zaproponować mu inną, równie fascynującą zabawę, jaką jest skakanie. Proponujemy bezpieczne skoczki Tootiny, czyli nadmuchiwane gumowe zwierzątka, które można eksploatować na wiele sposobów – skakanie, hasanie, hopsanie to tylko niektóre z naszych pomysłów. Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko szybko zaprzyjaźni się z sympatycznym konikiem lub krówką i znajdzie dla tej zabawki dużo innych zastosowań.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem bujaczków dla niemowląt i wygodnych zakupów online!