• Zabawki dla dzieci 1-2 lata

Zabawki dla chłopców i dziewczynek do 2 roku życia

Roczne dziecko często już samo raczkuje i chętnie przemieszcza się po mieszkaniu. Możliwe, że ma już za sobą pierwsze samodzielne spacery w Twoim towarzystwie. Każdy przedmiot, który można chwycić w rączkę, jest interesujący i należy go dokładnie obejrzeć. Polecamy zabawki dla dzieci – 1 rok życia to idealny czas, by wybrać piękne akcesoria dla maluszka! Przeglądaj naszą kolekcję znanych na całym świecie marek Fisher-Price, Clementoni i Smoby dla dzieci w wieku 1-2 lat i wybierz bezpieczne, angażujące zabawki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojej pociechy. W toy4joy pamiętamy o bezpieczeństwie dzieci. Wszystkie nasze zabawki mają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, więc Twój maluch może się nimi bawić do woli.

Interaktywne zabawki dla dzieci do 2 lat - zadbaj o rozwój swojej pociechy

Zabawki dla dzieci i gry z kolekcji toy4joy.pl pomagają maluchom w rozwoju fizycznym – poprawiają koordynację ręka-oko i przyspieszają rozwijanie umiejętności motorycznych. Przekonaj się, jak doskonałym wsparciem w codziennej nauce nowych czynności są zabawki dla dzieci. 1,5-roczny maluch na pewno ucieszy się z kolorowego bączka lub muzycznego słonika, a przy okazji nauczy się rozpoznawać nowe dźwięki i samodzielnie uruchamiać zabawkę. Starsze dzieci możesz zachęcić do bardziej kreatywnej zabawy – wykorzystaj w tym celu produkty dostępne w naszych sklepach. Zobacz, co czeka Twoje dziecko: od przygód na jeździkach, po chodziki bogate w funkcje, ciekawe roboty i ponadczasowe samochodziki. Maluch na pewno nie będzie się nudził! Grube klocki, kolorowe sortowniki i układanki zapewniają niekończącą się zabawę i pobudzają kreatywność. W toy4joy.pl znajdziesz nowoczesne produkty interaktywne idealne na prezent, bez względu na to, czy kupujesz zabawkę dla małego kierowcy, miłośnika zwierząt, czy początkującego artysty.

Zabawki dla 2 latka - szeroka oferta

W naszym sklepie czekają na Ciebie nowoczesne, kolorowe zabawki interaktywne dla rocznego dziecka. 1 rok to idealna okazja, by kupić maluszkowi nowoczesny gadżet – łódź podwodną, czy odtwarzacz muzyczny – im więcej dźwięków, tym lepiej! Pamiętaj, by wybrana zabawka miała żywe kolory i duże przyciski. Jeśli wolisz klimaty retro, postaw na starannie wykonane drewniane zabawki dla dzieci rocznych, jest to idealny wiek by maluszek zaczął bawić się dużymi klockami z naturalnych materiałów. Wspólne budowanie wieży, czy mostu, będzie świetną zabawą dla całej rodziny. W toy4joy.pl czekają na Ciebie wyjątkowe zabawki dla chłopców i dziewczynek. 2 lata to najlepszy wiek, by zacząć odkrywać coraz to nowe sposoby spędzania czasu.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabawkach? Skontaktuj się, jesteśmy tu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą zabawkę dla Twojego dziecka lub na prezent.