• Zabawki dla dzieci 0-1 lat

Idealne zabawki dla dzieci

Wybierając starannie zaprojektowane przedmioty, możesz wspomagać rozwój swojej pociechy na każdym jego etapie. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w toy4joy.pl i odkryj nasze starannie wyselekcjonowane zabawki do 1 roku – idealne dla Twojego dziecka od pierwszych miesięcy życia. Starannie dobrane przedmioty uczą i wspomagają rozwój. Mogą również skutecznie pomóc maluchowi poradzić sobie z nudą. Pamiętaj, by szukać zabawek dostosowanych do wieku Twojej pociechy – w naszym sklepie znajdziesz różnorodne kolekcje. Dla najmłodszych polecamy zabawki dla dziecka do roku, które są starannie wykonane i bezpieczne.

Wybierz jakość  i bezpieczeństwo

W toy4joy.pl kładziemy bardzo duży nacisk na jakość oferowanych produktów i ich bezpieczeństwo. Wybieramy produkty znanych marek, które produkując zabawki dla dzieci do 1 roku, inwestują w doskonałe materiały i przestrzegają standardów. Wszystkie produkty, które czekają na Ciebie w naszym sklepie, mają przyznane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Najlepsze zabawki dla niemowląt

Urządzając dziecięcy pokoik, pamiętaj również o zabawkach dla dzieci. Pół roku to wiek, gdy maluszek zaczyna sam siedzieć, nabiera nowych umiejętności i chętnie bawi się sorterami, czy zabawkami interaktywnymi. Dla młodszych dzieci polecamy duże, miękkie puzzle piankowe oraz maskotki, które pełnią jednocześnie funkcję gryzaków. Pamiętaj, że niemowlęta doskonale widzą jedynie bardzo wyraźne barwy, dlatego wybór książeczki kontrastowej, czy pluszaka w wyrazistych kolorach czerni i bieli to świetny wybór na pierwsze tygodnie życia Twojej pociechy. W naszym sklepie przygotowaliśmy również zabawki, które rosną razem z dzieckiem.

Zabawki, które rosną razem z dzieckiem

W sklepie internetowym toy4joy.pl przygotowaliśmy produkty, które rosną razem z dzieckiem i są świetnym wyborem na przykład na prezent. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się ruchoma karuzela z wiszącymi zabawkami. Maluszki uwielbiają podziwiać wiszące maskotki i grzechotki, które dziecko najpierw jedynie obserwuje, a później zaczyna sięgać po nie rączką i wkładać je do buzi. Hitem niemowlęcych zabawek jest na pewno mata edukacyjna, która zapewnia dziecku dużo swobody i jednocześnie wspomaga jego rozwój ruchowy. Dziecko może poznawać różnorodne faktury i odgłosy. Maty edukacyjne dostępne w naszym sklepie mają doczepiane pałąki z zabawkami, które stanowią ciekawą atrakcję dla Twojego dziecka.

Różnorodne zabawki dla niemowląt w toy4joy.pl

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne zabawki dla dzieci. Pół roku to wiek, w którym większość maluszków zaczyna samodzielnie siadać i chwytać w rączki przedmioty. Oferujemy grzechotki i szeleściki z metkami o różnej fakturze, które pomogą Twojemu maluchowi poznawać otaczający go świat. Polecamy również kolorowe sortery, które wspierają rozwój motoryczny Twojego dziecka i małe zabawki z gumy doskonałe w czasie kąpieli.

Masz pytania? Nie wiesz, jaka zabawka będzie najlepsza na prezent? Szukasz rzeczy, którą Twoje dziecko pokocha? Pracownicy toy4joy.pl pomogą Ci wybrać zabawki, które spełnią Twoje oczekiwania – skontaktuj się z nami.